bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Ples v brněnském Mahenově divadle Sekce: Divadlo
Netradičně, před oponou, se bude tančit v brněnském Mahenově divadle. V sobotu 15. ledna 2011 se tady podruhé v historii koná Ples před oponou

Ples před oponou za účasti hvězdných hostů roztančí brněnské Mahenovo divadlo

Netradičně, před oponou, se bude tančit v brněnském Mahenově divadle. V sobotu 15. ledna 2011 se tady podruhé v historii koná Ples před oponou, Reprezentační ples města Brna pořádaný pod záštitou primátora Romana Onderky. 

Pouze pro tento večer se spojí divadelní jeviště s hledištěm a podlaha se promění v dokonalou taneční plochu, na kterou vplují například účastníci oblíbené soutěže StarDance ....když hvězdy tančí. K tanci zahraje orchestr Janáčkovy opery Národního divadla Brno. Tradičně prvotřídním průvodcem bude Marek Eben, který uvede hvězdné hosty – Evu Urbanovou, Mira Žbirku, Lou Begu, kterého po celém světě proslavil hit Mambo No. 5, pophvězdu Sandru známou hity Hiroshima či Maria Magdalena, zpěvačku Terezu Černochovou s B SIDE BANDem a samozřejmě také umělce Národního divadla Brno. Zajímavou podívanou nabídne dražba hodnotných předmětů, jejíž výtěžek bude věnován na charitativní účely. Autor: www.bavmese.cz 7.1.2011

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy