bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

StreetDance 3D Sekce: Filmy
„Takhle street dance začalo – v klubech, na ulicích, odhodilo pravidla a svobodně tančilo“ Carly

StreetDance 3DŽivot Carly (NICHOLA BURLEY), tanečnice street dance, nemůže být lepší. Chodí s charismatickým Jayem (UKWELI ROACH) a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship. Vše se však změní v okamžiku, kdy Jay nechá Carly i skupinu – Carly zklamanou a skupinu se sny, které jsou náhle ohroženy. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona. Po sérii porážek, mezi které patří i ztráta jejich zkušebního místa, však o svých vůdčích schopnostech začíná vážně pochybovat.


Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny (CHARLOTTE RAMPLING), která je fascinována uměním a nadšením Carly a její party a tak jim udělá nabídku: budou moci trénovat v luxusním studiu baletní akademie výměnou za spolupráci s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu.


Ke střetu kultur dochází hned, jakmile se tyto dva naprosto rozdílné taneční styly setkají. Baletní tanečníci a tanečnice, kteří jsou roky cepovaní v přísně klasické disciplíně, jsou zděšení stylem, jakým skupina tančí a naopak, Carly dopaluje jejich podrážděný odstup. Baletní tanečníci nakonec začnou mít respekt před Carlyinými úžasnými výkony a Carly zase začne přitahovat pohledný taneStreetDance 3Dčník baletu Tomas (RICHARD WINSOR).

Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Královského baletu začít spolupracovat, odpoví Vertigo Films, které tímto snímkem představí první 3D taneční film a zároveň první britský film natočený celý ve 3D. Tento počin, ve kterém se poprvé na filmovém plátně objeví hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent – George Sampson a skupiny Flawless a Diversity, je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance.


Autor: www.bavmese.cz 1.6.2010

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy