bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

PUTOVÁNÍ S DINOSAURY Sekce: Jiné akce
DINOSAUŘI VLÁDLI ZEMI PŘES 200 MILIÓNŮ LET
Teď jsou zpět a vy je můžete vidět v nové velkolepé show, která dorazí do pražské O2 Arény


PUTOVÁNÍ S DINOSAURYDinosauři se budou zase procházet po Zemi a vy můžete být u toho. Nová show startuje v České republice 17. 2. 2010.

PUTOVÁNÍ S DINOSAURY – Velkolepá show oživí dinosaury v reálné velikosti - jedna z nejúžasnějších podívaných, jaká kdy byla k vidění.

Show má svůj původ v Austrálii, kde byla po letech plánování poprvé uvedena v lednu 2007 v Acer Aréně v Sydney. Dle očekávání se dostavil obrovský úspěch, takže bylo velmi rychle naplánováno turné po Spojených Státech Amerických. Začalo pouhé tři měsíce poté, co skončila všechna vyprodaná představení v Austrálii.

PUTOVÁNÍ S DINOSAURYV programu zaujme publikum 15 řvoucích dinosaurů, kteří vypadají přesně tak, jako když se poprvé objevili na Zemi.
Z éry dinosaurů, která trvala 200 miliónů let, bylo vybráno celkem 10 druhů. V show je k vidění například hrůzovládce tehdejších plání Tyranosaurus Rex, Plateosaurus a Liliensternus z doby Trias, Stegosaurus a Allosaurus z období Jury a Utahraptor z úžasného období Křídy. Největší z nich, Brachiosaurus je vysoký necelých 11 metrů, a od nosu k ocasu 17 metrů dlouhý.

Týmu 50 inženýrů, umělců, malířů, dělníků a mechatronických expertů trvalo rok, než dali všechny modely dohromady. Práce probíhaly v docích v Melbourne, v prostoru dost velikém pro odstavení boeingu 747.

Show popisuje kompletní vývoj dinosaurů včetně návaznosti na klimatické a tektonické změny, které vedly k zániku mnoha druhů. Scény bojů mezi dinosaury vypadají přímo filmově realisticky a publikum může sledovat jak se masožraví dinosauři naučili chodit pouze po dvou nohách a býložraví se neustále snažili vylepšit obranu proti svým krvelačnějším kolegům.

PUTOVÁNÍ S DINOSAURYPředstavení začíná rozdělením zemské desky na jednotlivé kontinenty a pokračuje přechodem z vyprahlých pouští triasu k bohatým zeleným loukám a lesům pozdní Jury. Oceány se formují, vulkány soptí, lesy trpí požáry a všechno vede k dopadu velké komety a vyhynutí dinosaurů.

“Dinosauři jsou úžasní. V životní velikosti a bezchybně mrštní. V prvním dějství napochodují do arény, skřípou zuby a vyvádějí. Paleontolog přitom popisuje jednotlivé částí jejich těl. Ve druhé části se rozběhne akce, která vyvrcholí bojem tyranosauří samice chránící své dítě před predátory. Díky špičkovému návrhu příšer je show skutečně výborná. Má všechno co si správný dinosaurofil může přát.”


VSTUPENKY V PRODEJI OD 1. 6. 2009, CENY VSTUPENEK: 520 - 880,- Kč


Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Středa 21.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy