bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Výstava dětské tvorby Sekce: Jiné akce
Až do 11.1.09 máte možnost si v Malé galerii Musea Kampa prohlédnout již druhý ročník unikátní výstavy dětské tvorby.

V malé galerii Musea Kampa Vám představujeme unikátní výstavku dětských a studentských uměleckých děl, která byla vytvořena během celoročních animačních programů a tvůrčích dílen, pořádaných lektorským oddělením musea. Tyto programy navštěvují především školní skupiny, ale také rodiny s dětmi, firemní nebo zájmové skupiny. Programy jsou zaměřeny na interaktivní setkání s uměleckým dílem a rozvoj vlastní tvořivosti a tvořivého myšlení.

Museum Kampa má tu čest Vám ve svých prostorách představit výstavu dětské tvorby již podruhé. Od založení lektorského oddělení koncem loňského roku se v našich expozicích vystřídala celá řada mladých tvůrců, od těch nejmenších až po maturanty, a zanechala za sebou řadu originálních a promyšlených výtvorů. K vlastnímu uměleckému vyjádření je inspirovala díla takových velikánů jako je František Kupka, Andy Warhol, Otto Gutfreund, Frank Malina, Zdeněk Sýkora, Karel Nepraš, romští umělci představení na výstavě Ztracený ráj, italská skupina Cracking Art Group a mnoho dalších. Věříme, že Vám budeme moci tyto osobité interpretace (nejen) českého moderního umění prezentovat i při dalších příležitostech.
Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Středa 21.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy