bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Jak chodit na vysokých podpatcích Sekce: Knihy
Všestranný průvodce moderní ženy.

Jak chodit na vysokých podpatcíchVtipná, poučná a zábavná kniha, vám pomůže proniknout do tajů  každodenního moderního života a úspěšně zvládnout vše, co vás v životě může potkat. Dozvíte se, jak vyměnit pneumatiku, naučit se hrát poker, zlepšit si náladu, vyžehlit košili, vytapetovat, vyznat se v moderním umění a ve výběru vín, chodit v botách na jehlovém podpatku, vystoupit z auta v minisukni, vypálit cédéčko a nespálit toast….


CAMILLA MORTONOVÁ - O autorce:

Jako dítě navštěvovala dívčí školu, byla tichá a stydlivá a jejím největším snem bylo stát se pianistkou. Osud s ní měl ale jiné plány. Camilla Mortonová vystudovala módu na vysoké škole St. Martins College a aby se uživila, pracovala o víkendech jako prodavačka. Po promoci odjela do Paříže, kde získala místo u Johna Galliana, dlouholetého dvorního návrháře oděvů a doplňků značky Dior. Ale když jí v jejím bytě praskla i poslední žárovka, rozhodla se, že jen správný čas vrátit se domů. Začala psát a přispívat do módních rubrik novin a časopisů tak zvučných jmen, jako Vogue, Harper’s Bazaar, The Telegraph a Times Newspapers. Její největší vášní se staly módní přehlídky, ze kterých často pořizuje reportáže. Stále, i když na dálku, spolupracuje s Johnem Gallianem.


Autor: www.motto.cz 28.5.2010

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy