bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Čtyřdílná série - BOBŘÍ VĚŽE Sekce: Knihy
Příběhy Bobřích věží jsou určeny čtenářům od 9 let. V Anglii byly schváleny ministerstvem školství jako doporučená školní četba pro děti. Čtyřdílné dobrodružství malého chlapce a jeho zvířecích kamarádů vypráví o vřelém přátelství, statečnosti a urputné snaze o záchranu milovaného ostrova.

První díl Filipova dobrodružství na kouzelném ostrověa: Kdesi daleko v moři, na kouzelném ostrově, se tyčí hrad jménem Bobří věže – domov spokojeně žijících bobrů a jejich přátel ze zvířecí říše. Jejich štěstí však trvá pouze do okamžiku, kdy se na ostrově probudí k životu síly černé magie a bobři musí čelit nájezdům zlých přízraků. Souhrou náhod je do jejich zápasu o záchranu ostrova zatažen i Filip. Pokračování příběhu o Bobřích věží se nazývá Pomsta čarodějnice . Na ostrově, kde žije pan Edgar, paní Jezevcová, malý Bobřík a další zvířátka, se začínají dít podivné věci. Cosi se pohybuje v podzemí ostrova. Příčina je jasná – čarodějnice Oyin se vrátila a hodlá se pomstít. Snaží se najít Filipa, který zmařil její plány na ovládnutí hradu Bobří věže. V dalším pokračování příběhu nazvaném Nebezpečná cesta o Bobřích věžích se Filip vydává na žádost kamarádů Bobříka a ježka Macka na kouzelný ostrov, aby se znovu postavil silám zla. Cestu jim však znepříjemňuje služebník Vládce temnot, démon Noméd, který má za každou cenu zabránit Filipově návratu na ostrov. Zlý sen, tak se jmenuje čtvrtý díl Bobřích věží. Vládce temnot se nevzdává touhy ovládnout svět, a proto na ostrov, kde se nachází právě hrad Bobří věže, vysílá zlého ptáka Murtsnoma, aby ovládl jejich mysl. Filip je tentokrát daleko, a tak se musí prozatím bránit sami, než jim přispěchá Filip na pomoc. Další informace o knihách naleznete na stránkách www.motto.cz.


Autor: www.motto.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Středa 21.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy