bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Akustické turné Mira Žbirky Sekce: Koncerty
Miro Žbirka ohlásil pokračování mimořádně úspěšného akustického turné. První letošní koncert uvidí 10. března pražská Hybernia,

Akustické turné Mira Žbirky kterou Miro v loňském roce dvakrát vyprodal.

V dubnu a květnu bude následovat deset koncertů v divadelních sálech dalších českých a moravských měst, což je zajisté radostná zpráva pro všechny zpěvákovy příznivce. Právě oni totiž byli rozhodujícím impulzem k prodloužení Acoustic tour Miro Žbirka.

„Ozývali se nám další pořadatelé, které jsme nedokázali uspokojit při loňské šňůře,“ potvrzuje zpěvák. Jak on sám vnímá nevídaný úspěch svých hitů v komorním koncertním provedení? „Byl to pro nás krok do neznáma, který vyšel. Poprvé ve své kariéře jsem stál tak blízko lidem v sále a oni reagovali naprosto skvěle na písničky i mluvené slovo, je to úplně něco jiného než vystupovat v obrovské anonymní hale. Samozřejmě nás to velmi potěšilo!“ konstatuje spokojeně Meky. Vypadá to, že letošek pro něj bude „koncertní rok“, jak sám říká. Po jarním turné v České republice se na podzim přesune na Slovensko. „Soustředíme se na prezentování aktuálního alba Empatia,“ upřesňuje Miro.

S ním ostatně souvisejí i jeho další plány. Začátkem jara by se měl v Londýně natáčet další klip ke stejnojmenné titulní písni z alba Empatia v režii Davida Beránka (obrazové podoby se už dočkaly písně Tento song a Strom).

Aktuální informace o koncertech Mira Žbirky, stejně jako klipy ke stažení a řada dalších zajímavostí, jsou k dispozici na stránkách www.zbirka.cz


Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy