bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Alexander Rybak Sekce: Koncerty
NORSKÝ ZPĚVÁK ALEXANDER RYBAK, KTERÝ V ROCE 2009 ZVÍTĚZIL VE FINÁLE MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ SOUTĚŽE EUROVIZE, NAVŠTÍVÍ V RÁMCI SVÉHO TURNÉ ČESKOU REPUBLIKU, VYSTOUPÍ 25. ÚNORA V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU.

Alexander RybakAlexander Rybak se narodil 13. května 1986 v běloruském městě Minsk, ale od 6 let vyrůstal ve městě Nesodden v blízkosti norské metropole. Jeho matka hraje na klavír a otec na housle, díky jejich vlivu se naučil perfektně ovládat oba nástroje.

Alexander Rybak je houslista, klavírista a zpěvák. V roce 2009 reprezentoval Norsko na 54. ročníku Eurovize a se svou skladbou „Fairytale“ soutěž vyhrál.

Za své umění byl poprvé oceněn již v roce 2004 a od té doby sbírá jednu cenu za druhou. O dva roky později pak zvítězil se skladbou „Foolin´“ v norské hudební soutěži.

Rybak má za sebou vedle úspěšné hudební kariéry také zkušenosti z divadelní a fi lmové tvorby. Po úspěchu v mezinárodní hudební soutěži vydal debutové album „Fairytales“, které vedle vítězné písně obsahuje i aktuální singl „Funny Little World“. Hraje i v muzikálech a letos si odbyl svůj herecký debut ve fi lmu Yohan.

V rámci pražského koncertu představí Alexander Rybak především materiál z debytového alba „Fairytales“, které vyšlo krátce po jeho vítězství v soutěži v 25 evropských zemích a po celé Evropě se jej prodalo více jak 300 000 kopií. Nová Alexandrova nahrávka je plánovaná na letošní jaro.

Více na www.alexanderrybak.com

VSTUPENKY JIŽ V PRODEJI ZA 250,- KČ V SÍTI EVENTIM, WWW.EVENTIM.CZ


Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy