bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Depeche Mode Sekce: Koncerty
SKVĚLÁ ZPRÁVA PRO VŠECHNY FANOUŠKY BRITSKÉ SKUPINY DEPECHE MODE, KTEŘÍ NESEHNALI VSTUPENKY

Depeche ModeNA JEJICH BEZNADĚJNĚ VYPRODANÝ ČERVNOVÝ KONCERT -DEPECHE MODE PRODLUŽUJÍ SVÉ KONCERTNÍ TURNÉ A V LEDNU PŘÍŠTÍHO ROKU SE VRÁTÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, ABY ZDE PŘEDSTAVILI SVOJI POSLEDNÍ DESKU SOUNDS OF THE UNIVERSE. TENTOKRÁT VŠAK PŘEDSTAVÍ SVŮJ PROGRAM V HALOVÉM PROVEDENÍ.

Depeche Mode (Dave Gahan, Martin Gore and Andy Fletcher), jedna z největších kapel současnosti, oznámila další termíny svého světového turné, které bude opět zahrnovat Českou republiku.

Depeche Mode naposledy navštívili Prahu před třemi lety v rámci turné k jejich poslednímu albu „Playing The Angel“. Trio Dave Gahan, Martin Gore a Andrew Fletcher na tomto turné odehrálo neskutečných 87 vystoupení, které viděly téměř dva miliony lidí. Za několik dní dorazí Depeche Mode do Prahy aby se představili v rámci vyprodaného koncertu pod širým nebem na stadionu v Edenu.

Zpěvák skupiny Dave Gahan byl 12. května 2009 hospitalizován v nemocnici kde absolvoval několik testů, které odhalily maligní tumor na močovém měchýři, který mu byl úspěšně odebrán. Na základě doporučení lékařů Dave Gahan musel až do 8. června odpočívat, aby bylo na 100% jisté, že je zcela zotavený. Včerejší koncert v Lipsku byl jeho prvním po této nucené přestávce.Depeche Mode

Dave Gahan děkuje svým fanouškům za jejich podporu, porozumění a trpělivost. Kapela Depeche Mode se zároveň omlouvá za všechny problémy a nepříjemnosti, zapříčiněné zrušením resp. odložením koncertů. Celkem jich bylo 16. Na ofi ciálních stránkách skupiny Depeche Mode v seznamu koncertů, které nejsou ohroženy, je i koncert v Praze, který se koná 25.6.2009 na fotbalovém stadionu v Edenu. O tři dny dříve se představí našim sousedům na Slovensku. Dnes se navíc mezi novými termíny jejich světového turné objevil i pražský koncert plánovaný na 14.1.2010 do pražské O2 arény.

Depeche Mode za svoji osmadvacetiletou kariéru prodali více jak 75 milionů kopií svých nahrávek. Nemusíte znát celou jejich tvorbu, nemusíte vlastnit doma jejich kompletní diskografi i, ale když je slyšíte v rádiu, zaručeně je poznáte. V tom je jejich síla, dělat tisíc různých věcí, ale vždy po svém a vždy v nich zanechat svůj rukopis, byli tu, jsou tady a budou tady.

14. 1. 2010 PRAHA, O2 ARENA
VSTUPENKY V PRODEJI OD 10.6.2009 
CENY VSTUPENEK 950-1500,- Kč


Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy