bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

RAMMSTEIN opět v Praze Sekce: Koncerty
NEJKONTROVERZNĚJŠÍ KAPELA SOUČASNOSTI PŘIJÍŽDÍ OPĚT DO ČESKÉ REPUBLIKY.

RammsteinPŘÍZNIVCI TÉTO U NÁS VELICE POPULÁRNÍ KAPELY SE KONEČNĚ DOČKALI – ŠESTIČLENNÁ ÚDERKA PŘICHYSTALA NOVÉ ALBUM, KTERÉ BY S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ MĚLO VYJÍT NA PODZIM.

NA EVROPSKÉ TURNÉ VYRÁŽEJÍ V SRPNU – PRVNÍ KONCERT ODEHRAJÍ V LISABONU A V DRUHÉ PŮLCE LISTOPADU DORAZÍ DO PRAHY, KAM SE VRÁTÍ PO PĚTI LETECH OD JEJICH VYPRODANÉHO KONCERTU.

Velmi silné jádro kapely tvoří perfektní souhra kytaristů Richarda S. Kruspe - Bernsteina a Paula Henryho Landerse ve skvělém doprovodu baskytary Olivera Riedela a bubeníka Christopha „Doom“ Schneidera. Samozřejmě nelze opomenout výjimečný talent klávesisty doktora Christiana „Flake“ Lorenze, jehož klávesy dotvářejí nezaměnitelný zvuk kapely. Frontmanem kapely je zpěvák Till Lindemann, který je v součastné době bezpochyby jedním z nejosobitějších vokalistů na světě. Rammstein během koncertů vytváří velkolepou show, která nechá chladným málokoho.Rammstein

Již od začátků, které se datují do roku 1993 hraje kapela tvrdý a úderný metalový rock, který je však výrazně ovlivněn taneční hudbou. Rammstein vůbec velmi rádi kombinují protikladné ingredience. V jejich hudbě se na jednu stranu mísí tvrdost teutonských rytířů, texty jsou však o vztazích mezi lidmi a lásce. Díky koncertním show, kde si členové kapely mění velmi často převleky a nebojí se použít ani pyrotechnických efektů, mají Rammstein pověst
výborné koncertní skupiny. Že to pánové naživo opravdu umí, se české publikum přesvědčilo naposledy v roce 2004. Nyní se můžeme těšit nejenom na nové skladby, ale i novou tvář Rammstein.

25.11.2009 PRAHA, O2 arena

VSTUPENKY V PRODEJI OD 12. 6. 2009, CENY VSTUPENEK: 990 - 1590Kč


Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy