bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

RECOIL Sekce: Koncerty
Projekt RECOIL patří dlouhodobě k nejrespektovanějším na elektronické experimentální scéně.

RECOILLetos se poprvé vydá na sérii koncertních vystoupení. Nepochybně to bude velká událost nejen pro Alana Wildera, někdejšího člena kultovních Depeche Mode a hlavní postavy Recoil...
 
"Je to první turné Recoil v pětadvacetileté historii a já bych byl velmi rád, kdyby každý koncert, který bude jeho součástí, byl maximálně zajímavý a jedinečný," napsal Wilder v osobním dopise. Turné, které dostalo výstižný název A Strange Hour with Alan Wilder & Paul Kendall, se uskuteční u příležitosti vydání alba Selected. Výběrová kompilace nabídne zásadní momenty z pěti dosud vydaných desek, její limitovaná edice bude navíc obsahovat také rarity a remixy...
 
Živé vystoupení Recoil by se dle slov Alana Wildera mělo značně lišit od klasických pódiových prezentací. "S Paulem budeme obsluhovat laptopy a různé efekty a hrát muziku Recoil v nových úpravách a verzích, které budou pro každý koncert jiné. Nedílnou součástí každého vystoupení budou vizuální efekty a krátké filmy, které poběží v souladu s hudbou," popisuje Wilder události, které by se měly odehrávat na pódiu. Hlavní pozornost návštevníků by podle něho měla být upřena právě na obrazovou složku, instrumentální hudba bude zejména dotvářet atmosféru vizuálních efektů. V Praze se Recoil představí 17.4.2010 v KC Vltavská...
 
Připomeňme, že Wilder založil projekt Recoil v polovině osmdesátých let, aby vydal desky Hydrology (1988) a Bloodline (1990). V roce 1995 opustil Depeche Mode a začal se věnovat výhradně Recoil, s nimiž natočil další tři alba - Unsound Methods (1997), Liquid (2000) a subHuman (2007). Mezi hosty, kteří se na jednotlivých deskách objevovali, jsou například zpěvačky Diamanda Galás a Toni Halliday, bluesman Joe Richardson nebo Douglas McCarthy z Nitzer Ebb.
 
Seznam skladeb na albu Selected: Strange Hours, Faith Healer, Jezebel, Allelujah, Want, Red River Cargo, Supreme, Prey, Drifting, Luscious Apparatus, The Killing Ground, Shunt, Edge Of Life, Last Breath.
Limitovaná edice navíc obsahuje druhý disk: Supreme (True Romance), Prey (Shotgun Mix), Drifting (Poison Dub), Jezebel (Filthy Dog Mix), Allelujah (Noisy Church Mix), Stalker (Punished Mix), Black Box, 5000 Years (A Romanian Elegy For Strings), Strange Hours '10 ft Black Ships, Missing Piece (Night Dissolves), Shunt (Pan Sonic Mix).


Autor: www.bavmese.cz 27.3.2010

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Středa 21.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy