bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

RICHARD MÜLLER Sekce: Koncerty
má opět chuť koncertovat a připravuje velké česko-slovenské turné BEST OF TOUR 09.

RICHARD MÜLLERPOPULÁRNÍ SLOVENSKÝ ZPĚVÁK VYRÁŽÍ PO ČTYŘECH LETECH NA TURNÉ. V NEDĚLI 4. ŘÍJNA STARTUJE KONCERTNÍ ŠŇŮRU V BRNĚ, DALŠÍ KONCERTY ODEHRAJE V OLOMOUCI, OSTRAVĚ, PLZNI, LIBERCI A PRAZE A PO NICH SE PŘESUNE NA SLOVENSKO.

DO HISTORIE ČESKÉ A SLOVENSKÉ POPULÁRNÍ HUDBY SE ZAPSAL HITY JAKO „PO SCHODOCH“, „ŠTĚSTÍ JE KRÁSNÁ VĚC“, „CIGARETKA NA DVA ŤAHY“, „SRDCE JAKO KNÍŽE ROHAN“, „NEBUDE TO TAKÉ ĽAHKÉ“, „MILOVANIE V DAŽDI“. PRÁVĚ TYTO SKLADBY SI BUDOU MOCI FANOUŠCI RICHARDA MÜLLERA NA PODZIM OPĚT POSLECHNOUT NAŽIVO V ŠESTI ČESKÝCH MĚSTECH.

Hlavním partnerem české části tour je společnost O2.

Díky tomuto partnerství mají zákazníci O2, kteří jsou členy zákaznického programu O2 Extra, možnost získat v rámci tour 2 vstupenky zdarma na jeden z koncertů (pražský nebo regionální).
Od 6.8. si na stránkách www.o2extra.cz v sekci Moje Extra mohou své vstupenky rezervovat.
Pražský koncert, kterým česká část turné vyvrcholí 12.10. v O2 areně, je určen výhradně pro zákazníky O2. Vstupenky zdarma na tento koncert budou zákazníkům O2 vydávány pouze na
O2 Prodejnách, vstupenky zdarma na regionální koncerty budou k dispozici přímo na prodejních místech Ticketpro.

„I v letošním roce jsme se v rámci věrnostních aktivit rozhodli uspořádat již druhý exkluzivní koncert v O2 areně pouze pro naše zákazníky. Jsme si vědomi toho, že ne všichni zákazníci mají možnost do Prahy přijet, proto jsme se rozhodli pro partnerství s tour Richarda Müllera, které nám umožní nabídnout jim vstupenky zdarma i na koncerty v ostatních městech“ říká Rudolf Javořík, vedoucí pro věrnostní programy společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

„Vloni jsem vystupoval na pár festivalech s rockovější verzí svých písní a atmosféra vystoupení, ohlas diváků i nálada v kapele mne nakoply a daly chuť zase živě hrát. Na příští rok sice chystám nové album, ale repertoár tohoto turné bude složený ze známých věcí, které u vás bodovaly v průběhu celé mojí kariéry. Velmi se na to těším!“ dodává Richard Müller k plánovanému turné.

Poslední koncert v české metropoli absolvoval Richard Müller s americkými muzikanty za zády v prosinci roku 2005.

Richard Müller se nyní vrací s kapelou složenou ze slovenských kolegů jako je virtuóz na foukací harmoniku a bluesman Erich Boboš Procházka , kytarista Peter Markuljak či Richardův dlouholetý spolupracovník Juraj Kuchárek a baskytarista Braňo Valanaský. Koncerty Richarda Müllera slibují vyjímečnou audiovizuální a hudební show, která bude prezentací jeho hudební kariéry.

Konečný playlist koncertů momentálně vzniká, ale již nyní je část dramaturgie známa. Zazní „Plesový marš“, „Milovanie v daždi“, „Srdce jako kníže Rohan“, „Nebude to také ĺahké“, „Spočítaj ma“, „Cigaretka na dva t´ahy“, „Štěstí je krásná věc“, „Nahý“ a samozřejmě „Po schodoch“.

Sestava kapely: Erich Boboš Procházka – foukací harmonika, Peter Markuljak – kytara, Braňo Valanský – baskytara, Juraj Kuchárek – bicí

9. 10. PLZEŇ HALA LOKOMOTIVY PLZEŇ, VSTUPENKY V SÍTI TICKETPRO.CZ, 450-590 Kč
10. 10. LIBEREC TIPSPORT ARENA, VSTUPENKY V SÍTI TICKETPRO.CZ, 450-590 Kč
12. 10. PRAHA O2 ARENA, VSTUPENKY ZDARMA NA WWW.O2EXTRA.CZ
4. 10. BRNO HALA VODOVA, VSTUPENKY V SÍTI TICKETPRO.CZ, 350-450 Kč
5. 10. OLOMOUC UNIVERZITA PALACKÉHO, VSTUPENKY V SÍTI TICKETPRO.CZ, 350 Kč
6. 10. OSTRAVA ČEZ ARENA, VSTUPENKY V SÍTI TICKETPRO.CZ, 390-690 Kč


Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Středa 21.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy