bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Holiday on ice Sekce: Sport
HOLIDAY ON ICE se ve dnech 22. až 24. ledna představí v pražské O2 aréně s novou show ENERGIA.

Holiday on iceSHOW ENERGIA JE O TOM, ČÍM JSOU VŠECHNY VĚCI VE VESMÍRU SPOJENY – ENERGIÍ. ZAČÍNÁ VÝBUCHEM BAREVNÝCH SVĚTEL ZE SUPERNOVY, ZATÍMCO BRUSLAŘI PŘEDSTAVUJÍ JEDNOTLIVÉ PLANETY. SPOLU S EINEM A STEINEM, DVĚMA KLAUNY, SLEDUJEME PROBUZENÍ SVĚTLA, ENERGIE A ELEMENTŮ NA ZEMI. SLEDUJEME ZROZENÍ, KDY SE ZLATÁ LABUŤ A NAGA, BŮH PLAZ, SETKAJÍ A TRANSFORMACÍ PLAZA VZNIKNE ČLOVĚK.

Ein a Stein poté objeví červenou pásku - metafora spojení mezi show a vesmírem - a vedou nás na Neptun, království podmořského boha a jeho panen a chlapců.

Holiday on iceDále se podíváme na Mars, který představuje odvahu, sílu a oheň. Bohyně ohně přinutí Steina proskakovat ohnivými kruhy, aby prokázal svou sílu a odvahu. Tím Stein motivuje i svého přítele a spolu pak dále pokračují na Venuši.

Venuše je láska. Šaman zde přivádí dohromady zvířata ze všech čtyř rohů spolu s velkým koněm, do kterého se Venuše zamiluje. Když to šaman vidí, kouzlem jej přemění v člověka, aby se mohli plně oddat své lásce.

Později jsme svědky svůdného tanga Slunce a Měsíce, kdy se Měsíc poddává hravosti Slunce. Veselí a hravost přetrvává a živou salsu spolu začínají tančit i všechny ostatní planety. Ein a Stein už jsou z oslav a her unavení, ale potkají Anju, kněžku, která je naučí, jak využívat světelnou energii vytvářenou z harmonie spojení Jin a Jang.

Holiday on iceZávěr je pojat v Bollywoodském stylu – masivní slavnosti Diwali. Diwali je každoroční
oslava světla, jejímž poselstvím je sdělit nám, že bychom se měli spojit a využít
energii světla kolem nás a v nás. Tak dosáhneme míru a harmonie.

Hvězdy (Hlavní Představitelé)

CAMERON MEDHURST
Uznávaný klaun Cameron Medhurst bruslí roli „Eina“, prvního z hlavní komické dvojice. Spolu se Steinem jsou hlavními komiky a tvůrci vtipných situací představení Energia. Cameron je uznávaným bruslařem, trenérem a choreografem bruslařských vystoupení už od roku 1992, kdy začal svou profesionální kariéru. Získal nejvyšší ocenění jako australský bruslař na světovém šampionátu ve Francii. S Holiday on Ice bruslí právě od roku 1992.

RYAN MCKINNON
Stát se bruslařem byl Ryanův osud. Jeho rodiče byli slavní herci a vlastnili bruslařský stadion, takže Ryan se poprvé postavil na brusle ve věku 19 měsíců.
Rychlý a šílený bruslař, jak se sám popisuje , nejvíc miluje proskakování hořícími kruhy. Mimo jiné je taky herec a bubeník a někdy pracuje i jako kaskadér.
Z jeho kousků na ledě vám bude naskakovat husí kůže.Holiday on ice

MAURO BRUNI
Přestože ve věku čtyř let spadl na ledě na hlavu, na bruslení nezanevřel a pro svůj perfekcionalismus a píli skončil na mistrovství USA v roce 2003 na sedmém místě. Podle něj je krasobruslení formou umění a podle toho také vždy cvičil své trojné skoky, loopy a fl ipy. Publikum je z jeho představení vždy u vytržení.

MICHAL ZYCH & NINA ULANOVA
Polský rodák Michal Zych a jeho ruská partnerka Nina Ulanova se věnují krasobruslení již od raného dětství. Michal se do krasobruslení naprosto zamiloval a mládí strávil zlepšováním své techniky. V šestnácti letech se začal věnovat tanci na ledě, až se stal trojnásobným polským šampiónem. Jeho vášeň sdílí i Nina. Je několikanásobnou juniorskou mistryní Ruska i světa. Sledovat jejich projev je nezapomenutelný zážitek.

ISABELLE GAUTHIER & VITALI LYSENKA
Kanaďan a Běloruska začali nejdříve bruslit sólo. Po spoustě sólových úspěchů v šampionátech a v představení jako „In Concert“ a „Hollywood“ se před třemi
roky rozhodli bruslit v páru. První společný úspěch sklidili v Disneyho ledové show jako Mickey a Minnie Mouse. Mimo bruslení oba vystudovali vysokou školu – Isabelle je promovaná právnička a Vitali vystudoval Akademii tělesné kultury a sportu. Týmu Holiday on Ice je potěšením připravovat s nimi show „Tropicana”, ve které svými výkony na ledě jistě opět oslní publikum.

ALICIA GRAF
Představení Energia je její první show s týmem Holiday on Ice. Ráda se předvádí před publikem a s naším týmem chtěla bruslit, protože: „Holiday on Ice vytváří
nejlepší uměleckou show“. Alicia pochází ze Spojených Států Amerických a popisuje svůj bruslařský styl jako rozmanitý, vášnivý a jedinečný se specialitami
jako dvojitý axel, který už jí vynesl dvě zlaté medaile na UFS. Zajímá se také o leteckou akrobacii, umění a design. Studuje grafický design na Univerzitě
v Cornwallu. Byla choreografkou a trenérkou představení pro Castle Ice Arena ve Washingtonu, ale je ráda, že se mohla vrátit k živému vystupování.

PÁTEK 22. 1. 2010 OD 15:00 HODIN
PÁTEK 22. 1. 2010 OD 19.00 HODIN VERY SPECIAL GUEST: DJ BOBO
SOBOTA 23. 1. 2010 OD 15.00 HODIN
SOBOTA 23. 1. 2010 OD 19.00 HODIN
NEDĚLE 24. 1. 2010 OD 14.00 HODIN
VSTUPENKY VE VŠECH PRODEJNÍCH MÍSTECH SAZKA NEBO NA WEBOVÉM PORTÁLU WWW.SAZKATICKET.CZ VSTUPENKY V PRODEJI OD 3. 11. 2010, CENY VSTUPENEK: 390-1100,- Kč, DĚTSKÉ SLEVY 25%


Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy