bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Red Bull Crashed Ice Sekce: Sport
Sjezd na bruslích ledovým korytem plným zatáček, skoků a různých záludných překážek přímo v his-torickém centru města Prahy? Právě na takovýto závod probíhají kvalifikace v osmi městech České republiky.

Red Bull Crashed IcePrávě na takovýto závod probíhají kvalifikace v osmi městech České republiky. Zimní stadiony v Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Pardubicích, Brně, Zlíně, Ostravě a Praze tak brzy určí, kdo se zúčastní finále. Přihlášky na www.redbullcrashedice.cz či infolince +420 724 452 767.


Red Bull Crashed Ice Red Bull Crashed Ice si jako nový druh adrenalinového sportu získává stále další příznivce. Jde o uni-kátní kombinaci bruslení a sjezdu čtyř závodníků na jedné trati naráz, kdy se na akci nečeká a napětí mezi soutěžícími je patrné od startovního výstřelu až po protnutí cílové pásky. Ice cross downhill – česky „sjezd na bruslích v ledovém korytu“. Neuvěřitelná podívaná na jezdce řítící se rychlostí téměř 70 km/hodinu v těsné blízkosti diváků. Pro amatéry křižující na svých bruslích rybník za chalupou ne-představitelný úkol – dostat se do cíle bez zranění. Pro sportovce, kteří milují zimu a na bruslích tráví alespoň několik hodin týdně však naprosto dokonalý „odvaz“. Atmosféru dokresluje i fakt, že se startuje až za umělého osvětlení. Nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné.Red Bull Crashed IceRed Bull Crashed Ice – včera, dnes a zítra

Otcem myšlenky na vznik tohoto závodu je rakouský fotograf a novinář Stefan Aufschnaiter. Od nápa-du nebylo daleko k realizaci, a tak se závod poprvé uskutečnil v roce 2001 ve švédské metropoli Stockholmu, o rok později v rakouském Klagenfurtu a následně v americké Minnesotě. Rok 2004 znamenal pro závod výrazný posun na východ až do ruské metropole Moskvy. Pražský závod v roce 2005 výrazným způsobem ovlivnil budoucnost této série. Závody se definitivně přesunuly do center měst, mezi pravidelnými účastníky se začali objevovat i čeští zástupci. Kanadský Quebeck bude hostit závod v roce 2009 počtvrté v řadě, dalšími hostujícími městy byly i finské Helsinki a švýcarský Davos.

Red Bull Crashed Ice

Letos se Praha zařadí do kalendáře 7. února 2009 po boku Quebecku, Lausanne a Pittsburghu.
Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy