bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Magna Děti v tísni vypráví příběhy Sekce: Výstavy
Magna Děti v tísni vypráví příběhy těch, kteří přežili

Malý Samnang se narodil v Kambodži a je HIV pozitivní sirotek. Jeho matka pracovala v nočním baru jako servírka, občas si přivydělávala prostitucí, tak se zřejmě nakazila virem HIV. Když zjistila, že její syn je HIV pozitivní, vzdala se ho... Samnang přežil díky organizaci Magna Děti v tísni. Stejně jako 400 dalších opuštěných HIV pozitivních dětí, kterým Magna v Kambodži už od roku 2003 zajišťuje lékařskou péči.

Příběhy lidí, kterým respektovaná humanitární organizace Magna Děti v tísni pomáhá, zachycuje prezentace fotografií umístěná až do 15. června v pražském obchodním centru Palladium na Náměstí Republiky (1. a 2. patro, u vstupu z metra). Poslední květnový víkend budete mít možnost přímo na místě získat potřebné informace o konkrétních projektech a možnostech, jak se do pomoci aktivně zapojit. Pohled na trpící či nemocné dítě totiž nenechá v klidu snad nikoho a s Magnou můžete snadno změnit jejich život k lepšímu i vy. Informace o činnosti Magna Děti v tísni jsou dostupné kdykoliv také na stránkách www.magnadetivtisni.cz.

Obecně prospěšná společnost Magna Děti v tísni je nezisková organizace s působností v zemích třetího světa, která má od letošního roku kancelář také v Praze.  Magna se zaměřuje především na poskytování lékařské a sociální pomoci dětem a lidem v nouzi, realizuje dlouhodobé projekty na pomoc dětem s AIDS, trpícím podvýživou anebo jinými závažnými nemocemi. Před devíti lety organizaci založili dva mladí Slováci.

Fotografie vystavené v Palladiu autenticky dokumentují činnost terénních pracovníků Magny v místech jejího působení v Keni, Kambodži, Nikaragui, Indii, Kongu, Barmě, Vietnamu a Haiti. Právě každodenní práce 253 místních a 17 zahraničních zaměstnanců a dobrovolníků přímo v místech, kde je to zapotřebí, výrazně odlišuje Magnu od podobných organizací. Finálním distributorem a realizátorem pomoci v terénu je vždy přímo Magna  Děti v tísni, žádný nečitelný zprostředkovatel nebo třetí osoba. Dokonalá znalost prostředí navíc umožňuje pomáhat včas a efektivně.


Autor: www.bavmese.cz 22.5.2010

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Úterý 20.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy